Αγαπητοί φίλοι, σε συνέχεια της τελευταίας χιονόπτωσης και καταιγίδας που προηγήθηκε έχουν προκληθεί σημαντικές βλάβες στο δίκτυο του ΟΤΕ και της ΔΕΗ που χρησιμοποιούνται για την λειτουργία του κέντρου . Ως εκ τούτου το κέντρο θα παραμείνει σε αναστολή μέχρι νεοτέρας .
![You are currently viewing ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΥ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΣΕΛΙΟΥ](https://seli-ski.gr/wp-content/uploads/2018/11/cropped-fav-1.png)
ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΥ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΣΕΛΙΟΥ
- Post author:seli
- Post published:8 Μαρτίου 2024
- Post category:Χωρίς κατηγορία
- Post comments:0 Comments