Αγαπητοί φίλοι , σας ενημερώνουμε ότι το Ε.Χ.Κ. Σελίου αναστέλλει την λειτουργία του την Τρίτη 06/02/2024, λόγω συντήρησης στις εγκαταστάσεις του . Σε περίπτωση που υπάρχει οποιαδήποτε μεταβολή θα βγει σχετική ανακοίνωση! Οι χώροι εστίασης παραμένουν κανονικά σε λειτουργία.
![You are currently viewing ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΥ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΣΕΛΙΟΥ](https://seli-ski.gr/wp-content/uploads/2018/11/cropped-fav-1.png)
ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΥ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΣΕΛΙΟΥ
- Post author:seli
- Post published:5 Φεβρουαρίου 2024
- Post category:Χωρίς κατηγορία
- Post comments:0 Comments