Η Επιτροπή Διοίκησης του Εθνικού Χιονοδρομικού Κέντρου Σελίου και το προσωπικό, σας καλωσορίζει στην χιονοδρομική χρονιά 2023-2024.Εν αναμονή της ολοκλήρωσης των προγραμματισμένων ελέγχων βάσει της πρόσφατης απόφασης του Υπουργείου Τουρισμού στις 08/12/2023,παραμένουμε σε αναστολή λειτουργίας. Σε περίπτωση που υπάρχει οποιαδήποτε μεταβολή θα βγει σχετική ανακοίνωση!
![You are currently viewing ΕΘΝΙΚΟ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΕΛΙΟΥ](https://seli-ski.gr/wp-content/uploads/2018/11/cropped-fav.png)
ΕΘΝΙΚΟ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΕΛΙΟΥ
- Post author:seli
- Post published:18 Δεκεμβρίου 2023
- Post category:Χωρίς κατηγορία
- Post comments:0 Comments